Overname Lies Keramiek per 02 januari 2026
✨ Groot nieuws voor Lies Keramiek! ✨
Na jaren vol passie, creativiteit en vakmanschap geeft Lies van Huet, eigenaar van @Lies_keramiek het stokje door. Per 2 januari 2026 zal Lucas Kuipers met trots Lies Keramiek voortzetten!
Lies Keramiek, eenmansbedrijf met @Annigje van der Veen en @Anne-Nynke Hoekstra als vaste medewerkers, is een plek waar ambacht, creativiteit en community samenkomen. Een atelier waar cursisten, kunstenaars en liefhebbers van keramiek hun passie kunnen ontwikkelen en delen. Dat unieke karakter blijft behouden… en Lucas kan niet wachten om dit verder uit te bouwen, samen met jullie!
Lies blijft dit hele jaar nog betrokken bij de overdracht en Lies en Lucas nemen de tijd om alles soepel te laten verlopen. De komende tijd werken we nauw samen en blijft voorlopig alles bij het oude, behalve dat we deze spannende stap mogen vieren! Ik blijf natuurlijk lekker bezig met mijn handen in de klei en nu in mijn eigen thuisstudio!
Lucas is geen onbekende voor het atelier; hij is al een aantal jaren cursist in de gevorderdengroep en brengt naast creativiteit ook bedrijfservaring met zich mee. Ik heb er alle vertrouwen in dat hij de kwaliteit en het succes van Lies Keramiek behoudt en versterkt in de toekomst.
Heb je vragen of wil je meer weten? Laat het ons weten in de reacties of stuur een berichtje. En natuurlijk: blijf ons volgen voor updates!
